Webbyt
Täispuitmööbel ja madratsid
Webbyt
Webbyt
Firmast
Webbyt
Tellimisinfo
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Garantii
Webbyt
Tooteotsing
Webbyt
Tellimis-ostukorv
Webbyt
 
Webbyt
EST l RUS

Tooteotsing
Webyt

Tellimis-ostukorv  
Täispuitmööbel ja madratsid
Webyt
Webbyt
Tooted
Webbyt
XSensor mõõtemati kuupäevad
Webbyt
SLEEPWELL MADRATSITE -20% KAMPAANIA
Webbyt
VOODID JA NARID -20%
Webbyt
JAAK & LILY TÜHJENDUSMÜÜK
Webbyt
Täispuitmööbli SOODUSMÜÜK
Webbyt
LIISI KAMPAANIA
Webbyt
Püsikliendi programm
Webbyt
Kasulikku lugemist
Webbyt
Kuidas leida õige madrats - Jaani näide
Webbyt
Täispuidust mööbli hooldamine
Webbyt
Tooteinfo Sleepwell'i toodete kohta.
Webbyt
Madratsite kasutusjuhend
Webbyt
Mida tähendab Sensity™
Webbyt
Tooteinfo Stroma toodete kohta.
Webbyt
Hypnos vedruvoodite kangad
Webbyt
Hypnos voodiotsa kinnitamise juhend
Webbyt
Sleepwell RED sarja kangad
Webbyt
Sleepwell BLUE sarja kangad
Webbyt
Sleepwell BLACK sarja kangad
Webbyt
Hooldusjuhend lakitud pindadele.
Webbyt
Hooldusjuhend õlitatud pindadele.
Webbyt
Hypnose kontinentaalvoodite ühendamine
Webbyt
SLEEPWELL madratsid 

Telli uudiskiri  

Kasulikud lingid  
Web2 LIISI järelmaks
Web2 PESAPUU Facebookis
Web2 SisustusEKaubamaja

Tooteinfo Sleepwell'i toodete kohta.

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

Bonell vedrusüsteem

Bonellvedrustus on kõige levinum ja tuntum klassikaline vedrustussüsteem. Vedrud on omavahel tihedalt seotud, madrats reageerib sujuvalt magaja asendimuutustele ning toetab keha just seal, kus vaja. Sleepwell'i kahekihilistes kušettides kasutatakse alumise kihina mini-bonell-vedrustust. See vedrusüsteem on sarnane bonell-vedrustusele, ainult vedrude läbimõõt on väiksem ja neil on vähem keermeid. Kahekihiline kušett pakub kehale paremini tuge, samuti pole voodi raam tunda läbi pealmise vedrukihi.

 

 

 

Pakitud vedrusüsteem

 

Pakitud vedrude ehk pocket-vedrusüsteemi puhul on iga madratsivedru paigutatud eraldi kangast kotti. Nii ei liigu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see osa, millele langeb keharaskus. Pakitud vedrude olulisem funktsioon on asjaolu, et keha saab just õigetest ja vajalikest kohtadest tuge. Sellisel madratsil saavad voodikaaslased end vabalt liigutada, ilma et voodi õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks. See süsteem on hinnatud ka oma hääletuse ja mugavuse poolest. Pakitud vedrusüsteem on parim valik juhul, kui pead lugu tõeliselt kvaliteetsest voodist. Uudisena on Sleepwell´i valitud toodetes nüüd kasutusel 5-tsooniline pocket vedrusüsteem ja 7-tsooniline multipocket vedrusüsteem. Inimestele, kes oskavad hinnata hea une väärtust

.

 

Kangad

 

 

Kõik Sleepwell'i madratsikatted on valmistatud kõrgema kvaliteediga materjalidest, mis lasevad hästi õhku läbi, on pehmed ja nahasõbralikud. RED ja BLACK sarja kušettide kattekangas on osaliselt froteest. Frotee on pehme materjal, mis ei lase voodilinal maha libiseda ning hoiab kattemadratsi paigal.
Kõik Sleepwell'i madratsites kasutatavad kangad vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex sertifikaadile. Kangad on toodetud keskkonnasõbralikult ning need pole kahjulikud kasutaja tervisele. Uuendusena kasutatakse Sleepwell´i sarjas kahte innovaatilist kangatöötlust - Sensity™ ja RucoPur

 Esimene 100% naturaalne, allergiat ja astmat vähendav madrats

Sensity on ainulaadne madratsikatte töötlemise tehnoloogia, mille käigus lisatakse kangale mikrokapslid looduslike probiootiliste bakteritega. Need 100% naturaalsed, inimesele täielikult ohutud abimehed tekitavad mikrofloora, milles ei saa elada tolmulestad, hallitusseened ega kahjulikud bakterid. Mikrokapslid kinnituvad kanga kiudude külge ning kehaga kokkupuutumisel tekkiv hõõrdumine vabastab osa baktereid ning selliselt on tagatud pidev kaitse soovimatute külaliste vastu SInu voodis. Ehk teisisõnu - Sensity ärkab, kui Sina magama lähed.

Miks on probiootilised bakterid kasulikud?

•   Imavad niiskust ning puhastavad madratsi inimkeha poolt eritatavatest jääkidest, mis vastasel juhul oleks toidulauaks tolmulestadele ja allergiat põhjustavatele bakteritele.

•   Takistavad tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist.

•   Neutraliseerivad ebameeldivad lõhnad madratsis.

 

Mida teeb Sensity™?

1.  Sensity tagab parema hügieeni ja puhtuse.

2.  Vähendab allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu.

3.  Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad.

4.  Tänu erilisele mikrokapslisüsteemile, kestab Sensity mõju kuni 10 aastat.

 

Vatiin

Tepitud vatiin on kohev materjal, mis muudab madratsi pehmeks ning mõnusaks. Vatiin säilitab väga hästi oma esialgset vormi, laseb õhku läbi ning ei lõhna.VillVill on soe, pehme ja hingav materjal, mis imab niiskust, kuid ei tundu katsudes niiskena. Nende omaduste tõttu on vill populaarne madratsite pealmise materjalina, mis on kehale kõige lähemal. Kui Sinu madratsil on üks pool villane ja teine puuvillane, pööra villane pool üles talvel - nii on ase soojem ning reguleerib hästi niiskust. Sleepwell'i madratsites kasutatakse 100% lambavilla, mis on hoolikalt puhastatud ning sisaldab minimaalselt rasva. Seetõttu pole madratsitel villale omast lõhna. Sleepwell'i madratsites kasutatav vill on naturaalne lambavill, mis ei ole segatud sünteetiliste materjalidega

.

Puuvill

Puuvill on hingav materjal, mis on keha vastas pehme ja mõnus. Seetõttu kasutatakse puuvilla madratsite katmiseks. Kui Sul on madrats, mille üks pool on villane, teine aga puuvillane, siis pööra puuvillane pool üles suvel. Nii laseb madrats paremini õhku läbi ja ase pole palav. Sleepwell'i madratsite sisumaterjal koosneb kvaliteetsest 100%-lisest puuvillast.

Poroloon

Porolooni ehk vahtpolüuretaani kasutatakse madratsites selle pehmuse ning muude heade omaduste pärast, materjal laseb õhku läbi ega vaju ära. Poroloon on tervislik, sest see materjal ei sobi elupaigaks tolmulestadele. Porolooni erivormiks on high resilience poroloon, mis on tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam. Tähtis on ka see, et tänapäevane poroloon ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Sleepwell´i toodetes kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell´i valitud madratsites kasutatakse kõige moodsamat memory-foam´i ehk "mäluporolooni", mis moodustab keha ümber "vormi" ning toestab seda kõige efektiivsemal moel.

Lateks

Lateks on looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist toodetud naturaalne materjal, mis on vastupidav, elastne, laseb õhku läbi ja reguleerib ise oma niiskussisaldust. Materjal on vetruv ning pehme, selles ei paljune tolmulestad. Sleepwell´i kattemadratsites kasutatakse ka Supersoft™ lateksit - see on tavalisest lateksist pehmem ja pakub suuremat kasutusmugavust. Sleepwell´i madratsites kasutatav lateks on eritöödeldud, pestud ja kuivatatud.

Kookos

Kookospähkli kiududest valmistatud kiht muudab madratsi jäigemaks. Selle materjali väga oluliseks headuseks on naturaalsus, erakordne õhu läbilaskuvus ja jäikus. Kookost kasutatakse Sleepwell'i madratsites BLUE Orthopedic, RED Orthopedic ning kattemadratsis TOP Coco.

Sertifikaadid

Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid: Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga. Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti  BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele. Madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko- Tex 100 standardile. Mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt
c